Willa w Gliczarowie

Wyposażenie Willi w Gliczarowie

Oferowane przez nas noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej, a także noclegi w Białce Tatrzańskiej gwarantują spokojny wypoczynek w malowniczej okolicy. Willa w Gliczarowie została zaaranżowana w tradycyjnym góralskim stylu, a do tego posiada nowoczesny wystrój i pełne wyposażenie.

Pokoje Gliczarów - Bukowina Tatrzańska 2 osobowe

Oferowane przez nas 2 osobowe pokoje w Gliczarowie mają wielkość ok. 14 m2 z dostępem do prywatnej łazienki. Z balkonu można podziwiać przepiękną panoramę Tatr. W trosce o komfort naszych gości, w pokojach dostępne są: TV, czajnik oraz szklanki. Willa w Gliczarowie zapewnia również wi-fi. W zależności od preferencji można wybrać pokoje z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi. Wyposażenie obejmuje również: szafę, stół i fotele.

Pokoje Gliczarów - Białka Tatrzańska 3 osobowe

Pokoje 3 osobowe to komfortowe noclegi w pobliżu Bukowiny Tatrzańskiej i Białki Tatrzańskiej dla rodzin z dzieckiem. Mają one dostęp do balkonów od wystawy południowej i wschodniej, co gwarantuje przepiękne widoki. Akcenty z drewna pozwalają poczuć unikalny, górski, klimat Podhala. Na wyposażeniu znajdują się szafa, stół, fotele, jedno łóżko małżeńskie oraz jedno pojedyncze, TV, czajnik ze szklankami. Goście mogą bez przeszkód korzystać z wi-fi.

Pokoje Gliczarów 4 osobowe

Dla rodzin z dwójką dzieci czy grup znajomych przygotowaliśmy przestronne pokoje 4 osobowe o wielkości ok. 36 m2. Goście mają w nich dostęp do prywatnej łazienki oraz balkonu, a także mogą korzystać z bezprzewodowego Internetu. Umeblowanie obejmuje jedno łóżko małżeńskie oraz dwa łóżka pojedyncze, a także szafę, stół, fotele i komodę. Na wyposażeniu znajduje się również TV, czajnik oraz szklanki.

Noclegi Białka Tatrzańska - Noclegi Bukowina Tatrzańska - udogodnienia

Na posesję Willi w Gliczarowie można wjechać przez bramę zamykaną na pilota. Gościom oddajemy do dyspozycji dwa miejsca parkingowe, spory plac zieleni oraz miejsce do grillowania

Po długim dniu wędrówek na szlakach można zrelaksować się w saunie. Do wypoczynku można także wykorzystać ogródek z ławkami i leżakami, a dla osób preferujących aktywny relaks przygotowaliśmy piłkarzyki i darta. Dzieci mogą bawić się na placu zabaw lub skorzystać ze specjalnego kącika z grami i zabawkami.

Oferujemy częściowe wyżywienie w formie śniadań, a w pensjonacie można skorzystać z mikrofalówki, lodówki. Dostępne są również usługi pralnicze i prasowania, a także budzenia na życzenie.

Wraz z noclegami w pobliżu Bukowiny Tatrzańskiej i Białki Tatrzańskiej goście mogą korzystać również ze specjalnych atrakcji: