Willa w Gliczarowie

Sylwester 2021 w Bukowinie Tatrzańskiej/Białce Tatrzańskiej

Sylwester

Szampański Sylwester i domek w górach - zawsze marzyłeś, aby tak powitać Nowy Rok? Gliczarów to urokliwa podhalańska miejscowość, która położona jest w pobliżu popularnych tatrzańskich kurortów takich jak Bukowina Tatrzańskiej i Białka Tatrzańskiej, a jednocześnie gwarantuje ciszę i spokój dla wszystkich osób, które pragną wypocząć po szalonej zabawie. Pokoje w górach na Sylwester to również świetna alternatywa dla narciarzy, którzy chcą spędzić okres świąteczno-noworoczny na stoku. W Gliczarowie oferujemy wolne domki na Sylwestra do wynajęcia w górach.

Sylwester w górach domki w doskonałej lokalizacji

Gliczarów Górny położony jest na wysokości ponad 1000 m n.p.m., skąd rozpościera się przepiękny widok na Tatry. Z okien willi można podziwiać szczyty takie jak: Gerlach, Rysy, Kasprowy Wierch, Świnicę, a nawet pasma Beskidów, Pienin i Gorców. Jeśli chcemy spędzić udany Sylwester w górach to willa w Gliczarowie jest znakomitą bazą wypadową w niemal każdy zakątek Podhala. Do Zakopanego dojedziemy w zaledwie 20 minut, gdzie możemy wziąć udział w imprezie sylwestrowej. Natomiast Sylwester w Bukowinie Tatrzańskiej (niecałe 10 minut drogi) oraz Sylwester w Białce Tatrzańskiej (nieco ponad 15 minut drogi) to okazja do skorzystania ze słynnych term.

Sylwester domek w górach dla narciarzy

Dla wszystkich osób, które chcą spędzić aktywny i tani Sylwester 2021 w górach, domki góralskie w Gliczarowie są najlepszą opcją. W okolicy znajduje się kilka wyciągów narciarskich zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Najbliżej położona jest stacja narciarska Rusiń-ski, gdzie goście, którzy zdecydują się Sylwester w domku w górach w Gliczarowie, mają możliwość skorzystania ze specjalnej zniżki.

Zarezerwuj miejsce w domku w górach na Sylwestra 2021

Gliczarów jest miejscowością dużo mniej obleganą przez turystów, dlatego u nas każdy znajdzie ciszę i spokój po szampańskiej nocy sylwestrowej. Jednak warto pamiętać, że wolne domki na Sylwestra do wynajęcia w górach bardzo szybko zostają w pełni zarezerwowane, dlatego warto zaplanować pobyt wcześniej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty “Sylwester w górach 2021”!