Willa w Gliczarowie

O nas - Dom Wczasowy Gliczarów Górny

Willa w Gliczarowie Witamy Państwa serdecznie na stronie naszego domu wczasowego Willa w Gliczarowie.

Magia Gliczarowa

Gliczarów Górny oraz starsza część Gliczarów Dolny to miejsce niewątpliwie wyjątkowe, posiadające wszystkie cechy zapewniające udany wypoczynek zarówno latem, jak i zimą. Nasz obiekt wkomponowuje się w spokojne otoczenie, a my zapewnimy Państwu komfortowy wypoczynek z dala od zgiełku cywilizacji.

Gliczarów Górny

Warto wspomnieć, że Gliczarów Górny to druga pod względem wysokości położenia miejscowość w Polsce, nasz dom znajduje się na wysokości 1008 m n.p.m., co gwarantuje czyste i zdrowe powietrze oraz wspaniałe widoki na panoramę Tatr, Pieniny i Beskidy z Babią Górą na zachodzie. Jednocześnie umiejscowienie naszego domu wczasowego zapewnia szybki i łatwy dojazd do Białki Tatrzańskiej, Bukowiny oraz Zakopanego a zarazem omijają nas wszystkie korki i zgiełk sezonu turystycznego. W okolicy mamy wiele szlaków turystycznych, zarówno dla miłośników rowerów jak i pieszych wycieczek. Natomiast zimą w niedalekim sąsiedztwie znajdują się dwa kompleksy basenów termalnych – idealne miejsce dla rodzinnego wypoczynku.

Gliczarów Dolny

Gliczarów Dolny uznawany jest starszą część Gliczarowa. Podział tej niezwykle malowniczej górskiej miejscowości nastąpił po II wojnie światowej. Dom wczasowy w Gliczarowie Dolnym to oaza ciszy i spokoju, wręcz idealna na wypoczynek z dala od zgiełku i gonitwy dnia codziennego. W samym Gliczarowie Dolnym znajdują się charakterystyczne budynki takie jak: kaplica rzymskokatolicka pod wezwaniem Jana Chrzciciela czy też budynek remizy OSP.

Pokoje Gliczarów Górny/Gliczarów Dolny

Atutem naszego domu wczasowego jest nie tylko wyjątkowa atmosfera ale także liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Zapewniamy wygodne, duże i komfortowe pokoje Gliczarów Górny/Dolny w tym typu studio, utrzymane w wysokim standardzie. Dysponujemy sauną, narciarnią, gdzie zimą mogą Państwo przechować swój sprzęt a także zniżkami do okolicznych atrakcji, w tym basenów termalnych Terma Bania. Dla najmłodszych zapewniliśmy w domu miejsce zabaw a także duży ogródek, gdzie dzieciaki mogą się bawić na placu zabaw pod Państwa okiem na przykład w czasie grillowania.

Noclegi Bukowina Tatrzańska

Willa w Gliczarowie oraz Domki Górskie Janosik Kwicoł Pyzdra stanowią doskonałą bazę na noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej. Obiekty znajdują się zaledwie 10 minut drogi jazdy samochodem od centrum Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie nasi goście mogą skorzystać z miejscowych term i okolicznych stoków narciarskich. Każdego roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Willi w Gliczarowie, przebiega trasa kolarskiego wyścigu Tour de Pologne z metą w Bukowinie Tatrzańskiej. Z naszej posesji można podziwiać zmagania na najtrudniejszym odcinku trasy ze słynnym podjazdem “Ściana Bukowina”.

Willa w Gliczarowie to miejsce inne niż wszystkie - zapraszamy do naszego świata ...