Willa w Gliczarowie

Weekend majowy w Zakopanem 2021 - Willa Gliczarów

Zaplanuj tegoroczną majówkę! Trzy dni dodatkowego urlopu możesz zamienić na aż dziewięć dni wolnego. Ustawowo wolne dni wypadają 1 i 3 maja, w czasie których obchodzimy odpowiednio święto pracy i rocznicę uchwalenia pierwszej polskiej konstytucji. Dzięki dodatkowym dniom wolnym mogą Państwo spędzić wiosenny i wspaniały długi weekend majowy w Zakopanem. Nie jest jeszcze za późno na zarezerwowania pokoju i spędzenie cudownego czasu w górskim klimacie!

Wiosenna majówka Zakopane 2021

Macie ochotę na wycieczkę w góry, na zobaczenie i sfotografowanie wspaniałych krokusów lub przespacerowania się po jednym z najpiękniejszych szklaków w Polsce? Weekend majowy w Tatrach to propozycja dla osób lubiących naturę oraz aktywnie spędzony czas. Marzycie o ucieczce z miasta, pięknych krajobrazach i ciszy, przerywanej dzwonkami pasterskimi? Weekend majowy Gliczarów zapewni wam wszystko, czego potrzebujecie do odpoczynku!

Weekend majowy w Gliczarowie dla rodzin, par i singli

Majówka Zakopane to wiele możliwości spędzenia czasu w pojedynkę lub rodzinnie. Począwszy od możliwości spacerów, poprzez wycieczki górskie, wycieczki rowerowe aż do rodzinnych pikników czy nawet zakupów na Krupówkach. Willa w Gliczarowie jest położony w okolicach szklaków do turystyki pieszej oraz rowerowej, dlatego jeśli wolą Państwo odpocząć z dala od turystycznego ruchu, będzie do doskonały wybór!

Willa w Gliczarowie jest położona daleko od zgiełku miasta, w otoczeniu wspaniałych dolin. Leży na najwyższym punkcie Gliczarowa Górnego, będąc gwarancją czystego powietrza i przepięknych widoków. Jest świetną bazą wypadową w Tatry, dlatego długi weekend majowy 2021 w górach z pewnością będzie udany!

Majówka 2021 w górach niezależnie od pogody

Osoby, które chcą po prostu wypocząć w urokliwym, górskim domku i spędzić mniej aktywnie weekend majowy w okolicach Zakopanego, mają możliwość skorzystania z sauny, leżaków do odpoczynku czy grilla, znajdującego się w naszym ogródku.

Polska pogoda lubi płatać figle, jednak weekend majowy w Gliczarowie z pewnością będzie udany – przygotowaliśmy mały plac zabaw wraz z miejscem na gry i zabawy na czas niepogody. W willi znajdują się również piłkarzyki, darta oraz stały dostęp do sieci wi-fi, gwarantując rozrywkę nawet w czasie deszczu.

Majówka zakopane 2021 noclegi w Gliczarowskich Domkach

Pragniecie wypocząć z dala od cywilizacji z pięknym widokiem na Tatry? Wynajmijcie jeden ze wspaniałych Domków Janosik Kwicoł Pyzdra, które są wykonane z pół-bala i znajdują się w samym sercu Gliczarowa Górnego. Aż 55 m2, salon z aneksem kuchennych, łazienka i dwie sypialnie na piętrze, gwarantują udaną majówkę 2021 z dziećmi lub ze znajomymi.

Z Domków Janosik Kwicoł Pyzdra w przeciągu 10 minut dotrzecie do Bukowiny Tatrzańskiej, w nieco ponad 15 minut do Białki tatrzańskiej i Zakopanego.

Spędźcie piękne wiosenne dni w Gliczarowie, które gwarantuje rodzinną atmosferę, pyszne jedzenie i wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci!