Willa w Gliczarowie

Domki Górskie Janosik Kwicoł Pyzdra

Domki Janosik Kwicoł Pyzdra to trzy regionalne drewniane wykonane z pół-bala domki w Gliczarowie Górnym. Zarówno Janosik, Kwicoł jak i Pyzdra oferują Państwu komfortowy wypoczynek z dala od cywilizacji i z pięknym widokiem na Tatry. Domki zlokalizowane są na terenie Willi W Gliczarowie w samym sercu Gliczarowa Górnego koło Zakopanego.

Domki posiadają powierzchnię ok. 55 m2 i składają się z salonu z kuchnią i łazienki na parterze oraz dwóch sypialni na piętrze. Łącznie nasze domki mogą ugościć 6 osób. Każdy domek posiada w pełni wyposażoną kuchnię z płytą, zmywarką oraz lodówką. W domkach znajdują się także wolno stojące kominki, które zapewnią Państwu podczas pobytu wyjątkowy klimat w długie zimowe wieczory. Jednakże same domki ogrzewane są w sposób tradycyjny – nowoczesnym piecem na paliwo stałe, co gwarantuje, że zawsze jest ciepło i przytulnie. Natomiast dzięki budowie z prawdziwego bala, w środku panuje wyjątkowy klimat podhalański a zapach świeżego drewna dodaje uroku.

Domki są wykończone w wysokim standardzie i oferują komfortowy wypoczynek w Gliczarowie Górnym, samym środku wsi, niedaleko sklepu i wyciągów narciarskich. Każdy domek zaopatrzony jest także w telewizor oraz bezprzewodowy Internet. Przy domkach znajduje się także parking, gdzie można bez problemu zostawić samochód.

Atutem są także widoki na Pieniny, Gorce, Beskidy z majestatyczną Babią Górą i oczywiście Tatry i polskie oraz słowackie tatrzańskie szczyty. Domki położone są także przy trasie wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, który można obserwować z balkonu i tarasu domku. W przeciągu 10 min dojedziemy do Bukowiny Tatrzańskie, 15 min do Białki Tatrzańskiej i Zakopanego, co jest kolejnym atutem naszych Domków W Gliczarowie.

Zapraszamy cały rok!

www.domkiwgliczarowie.pl